14578 Kierowca CE – dystrybucja produktów spożywczych – 24/7 drive – Weert

  • Weert

24/7 drive

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Firma jest jednym z 10 największych dostawców usług logistycznych w Holandii i na co dzień zajmuje się logistyką wielu znanych firm i marek. W ciągu ponad 80 lat istnienia stalisię wiodącym dostawcą usług logistycznych z rozległą wiedzą i doświadczeniem w oferowaniu kompleksowego pakietu logistycznego.

Baza: Weert

WYMAGANIA

Język: angielski
W mowie: B2 ,

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca ciężarówki CE
  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Własny samochód (do dojazdu do/z pracy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako kierowca ciężarówki będziesz dostarczać różne produkty (warzywa, mięso, napoje bezalkoholowe itp.) z centrum dykierstrybucyjnego i będziesz musiał upewnić się, że dotrą one do miejsc docelowych na czas. Produkty znajdują się na kontenerach rolkowych, a załadunek i rozładunek za pomocą EPT również wchodzi w zakres obowiązków. Będziesz mieć 8-15 przystanków dziennie.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty, zaczynając między 3:00, a 6:00.

Lees hier meer