PRACOWNIK PRODUKCJA PREFABRYKATÓW Z BETONU WEERT – TITAN International Vision Sp. z o.o. – Weert

  • Weert

TITAN International Vision Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  •     praca na produkcji prefabrykatów budowlanych
  •   przygotowanie form
  •   wylewanie form betonem
  •   kontrola jakości gotowych wyrobów pod kątem wymiarów, wyglądu i wytrzymałości
  •   utrzymywanie czystości i porządku na terenie produkcji.

Oferujemy:

  •     zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach.
  •   stawkę 528 €/ tydz netto (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)
  •   gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (nadgodziny – możliwe)
  •   możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania (pokój dwuosobowy).

Wymagania:

  •     doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  •   doświadczenie w branży budowlanej lub technicznej
  •   komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  •   umiejętność samodzielnej pracy
  •   umiejętność czytania rysunków technicznych
  • chęć pracy na stałe.

Lees hier meer